instagram beğen

instagram beğen

Günümüzün en popüler sosyal medya ağı olan instagram 300 milyon kullanıcıya ulaşarak en büyük sosyal ağ olmayı başarmıştır. Kısa bir süre içinde bu kadar büyük bir kullanıcı sayısına ulaşmak için her geçen gün yenilikler ve gelişmeler yapmaktadır. Bizlerde hayatımızın büyük bir kısmında artık sosyal medyaya fazlasıyla önem vermekteyiz. Günümüzün en az 1-2 saatini değişik sosyal medya ağlarında geçirdiğimizde bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Günlük 75 milyon aktif kullanıcı olan instagram IOS ve adroid uygulamalara uyumlu olarak sistemini dünyanın her bölgesine yaymıştır. Her gün gelişen bu fotoğraf uygulaması kişisel profillerin dışına çıkarak ticari ve reklam amaçlıda kullanılmaktadır. Hızla büyüyen fotoğraf uygulaması yanında hile sitelerini de beraberinde getirmektedir. instagram beğen yazımızda bizlerde sizin isteklerinizi gerçekleştirmek için yardımcı olabilecek birkaç tüyo paylaştık.

İnstagram da popüler olmak isteyen insanlar ve ticari hesaplarıyla işlerindeki satış potansiyelini arttırmak için insanlar bu sitelere fazlasıyla rağbet göstermektedir. instagram beğen hileleri için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Kendi imkânlarınızla büyük kitlelere ulaşmak zaman aldığı için bu siteler ve hileleri kullanarak kısa süre içinde isteğinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İnstagram beğenisi kasmak için ücretli veya ücretsiz şekilde sistemler kullanabilirsiniz. İsteğinize göre saatlik, günlük ve aylık olarak paketlendirilen bu sistem size kısa sürede popüler olmanız için yeterli olabilir.

 Bu sistem şu şekilde işlemektedir havuz denilen beğeniye beğeni ve takibe takip şeklinde siteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak talep ettiğiniz beğeniyi elde edersiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra sizde kendi profilinizde o havuzda yer alıyorsunuz, talep ettiğiniz beğeni sayısını belirttikten hemen sonra hesabınıza beğeniler gelmeye başlıyor. Aynı şekilde havuzda bulunan bir kullanıcı beğeni talebinde bulunuyorsa sizde sistemdeyseniz o anda sizin hesabınız tarafından kullanıcıya beğeni sağlanıyor. instagram beğen isi hilesi yapacağınız sitenin güvenilir olması oldukça önemlidir. Bazı kötü niyetli insanlar korsan siteler açarak sisteme giriş yapan insanların hesaplarını ele geçirerek profillerini banlıyor. Güvenilir sitelerde ise hiçbir şekilde kullanıcı adınız ve şifreniz kimseyle paylaşılmadan size bir şifre kodlanarak talebiniz karşılanıyor. İnstagramda beğeni sayınızı arttırmak istiyorsanız bu yöntemlerden sizin ihtiyaç duyumunuza göre tercih yapabilirsiniz. Kısa süre içinde uzun vadeli takipçilerin beğenisini almak istiyorsanız sitelerden yardım almanızı öneririz.

2017-11-14 16:24:40

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter yaklaşık 11 yılı geçmişi bulunan fenomen sosyal medyanın fenomenlerinin sıkça kullandığı bir uygulamadır. 2006nın mart ayında san Francisco da ortaya çıkan modern zamanın en çok

takipçi hilesi instagram

takipçi hilesi instagram

Büyük bir kitleye sahip olan sosyal medya ağı instagram 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana kadar milyarlara ulaşan kullanıcı kitlesine sahiptir. Ünlülerden futbolculara kadar

instagram Hile Beğeni

instagram Hile Beğeni

İnstagram son zamanların en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olduğundan dolayı pek çok kişi bu platform üzerinden fotoğraflar paylaşarak kişilere ulaşmaya çalışmaktadırlar.