instagram Beğeni Hilesi 2017

instagram Beğeni Hilesi 2017

instagram dünyanın her bölgesinde erişimi olan ve dünyanın en büyük kullanıcı sayısına sahip olan dev bir sosyal medya ağıdır. İnsanlar bu sosyal medya ağıyla sıradan fotoğraflarını, uygulamanın muhteşem filtreleriyle göz alıcı hale getirerek bir sanal albüm oluşturmaktadır. 2010 yılında Mike ve Kevin tarafından Amerika da geliştirilerek hizmete sunulmuştur. 2012 yılında facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındıktan sonra gelişmelerini hızlandırmış ve başta sadece IOS uyumlu olmasına rağmen 2012den sonra Android cihazlara da uyumlu hale getirilmiştir. Günümüz itibariyle 300 milyonu aşkın kullanıcı sayısına erişmiş olan dev mecra, artık sadece fotoğraf uygulaması amacı gütmüyor. İnsanlar artık İnstagramda kendi markalarına hesaplar açarak satış potansiyelini arttırıyor ve buna paralel olarak da kazançlarını katlamaktadırlar. İnsanlara hem fotoğraf hem reklam aracı hem de e ticaret imkanı sunan sosyal medya ağına günde 75 milyon aktif kullanıcı giriş yapmaktadır. İnstagram’ın hızla gelişmesini, 2012 yılında 1 milyar dolar eden marka değerinin, bugün 35 milyar dolar olmasından da rahatlıkla anlayabiliriz. instagram beğeni hilesi 2017, sosyal medya ağının bu kadar hızla gelişim göstermesinin yanı sıra uygulamaları da hızla çoğalarak gelişmeler göstermektedir. Her gün bir yenisi eklenen instagram hilelerini son yıllarda ülkemizde birçok insan aktif halde kullanmaktadır.

İnsanlar artık sadece aile, arkadaş veya akrabalarının takipleriyle memnun olmuyorlar, her geçen gün popülerleşme isteği katlanarak artmaktadır. İnsanların fenomen olma isteklerini İnstagramda beğeni veya takip hileleri yaparak köreltmek mümkündür. Kısa süre içinde büyük kitlelere ulaşmanın tek yolu hile satın almaktadır. son yılların favorileri arasında olan instagram beğeni hilesi 2017 geleceğimiz yılda oldukça rağbet görmeye devam edecektir. İnsanlar buradan ücretli ve ücretsiz olarak hizmet alabilmektedir. İnstagram beğeni hilesi kullanmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli iki husus vardır.

Dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birincisi, instagram beğeni hilesi 2017 satın alırken mutlaka sitenizin güvenilir olduğuna dikkat ediniz. mümkün olduğunca popüler ve güvenilir sitelerden alışveriş yapınız. İkinci husus ise hile kullanımını aynı gün içerisinde aynı hesaptan 4 – 5 kez yaptığınız taktirde instagram tarafından hesabınız askıya alınacaktır. Aynı gün içinde aynı hesaptan en fazla 2 kez hile kullanmanızı tavsiye ederiz.

2017-12-04 08:01:17

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram Kasma

instagram Kasma

İnstagram dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya ağıdır. Fotoğraf paylaşım uygulaması olarak ve asıl amacı bu olan ağ günümüz itibariyle farklı amaçlara da sapmış durumda.

beğeni hilesi instagram

beğeni hilesi instagram

İnstagram dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarında nerede ise birinci sıralamada yer alacaktır. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da milyonlarca takipçi kitlesine de sahiptir.

instagram takipçi sayısı arttırma

instagram takipçi sayısı arttırma

Son zamanların en ilgi görülen sosyal medya hesaplarından olan instagram oldukça tercih edildiği için olsa gerek ki takipçi sayısı arttırma gibi işlemleri oldukça araştırılmaktadır. Birçok

insta takipçi hilesi

insta takipçi hilesi

Takipçi kitlelerinizi en süt seviyelere çıkartarak artık sizler de bir instagram fenomeni olabilirisiniz. İnstagram takipçilerinizi yükseltmek için artık sizlerin de profilinizin gizliliğini

instagram Takipçi Kazanma Hilesi

instagram Takipçi Kazanma Hilesi

Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan instagrama olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle yeni eklenen özellikleri ile daha çok aktif kullanıcı kazanan

-->