Takipçi kazan instagram

Takipçi kazan instagram

instagram dünyanın ve ülkemizin en çok kullanılan ve en çok üyesi olan bir sosyal medyadır. İnstagram 2010un ekim aynıdan Kevin Systrom ve Mike Kriger tarafından ilk başta IOS için geliştirilerek hizmete sunulmuştur. İnstagram kaliteli filtreleri ve gelişmiş özellikleri ile oldukça popülerleşmiş bir fotoğraf paylaşım uygulaması olmuştur. Muhteşem bir popülerlik yakalayan bu uygulama günde 40 milyondan fazla fotoğraf paylaşımı, saniye bazında 8700 beğeni ve 1000 yorum alarak gittikçe yükseliş göstermektedir. San Francisco- California da hayata geçirilen ve sürekli geliştirilen bu uygulama günümüz itibariyle aylık 90 milyon aktif kullanıcı sayısını geçmiştir. İnstagramın bu kadar hızlı gelişimi ve yayılmasının altında sosyal medya platformlarıyla birleşmesi yatmaktadır. Uygulamada hazırlanan enfes fotoğraflar facebook, tumblr, swarm ve flickr gibi diğer sosyal medya ağları üzerinde de paylaşım sağlanabiliyor. Bu büyük sosyal medya 2012nin nisan ayında facebook tarafınca 1 milyar dolara satın alınarak büyük bir kazanç elde etti. Takipçi kazan instagram yolları ile sizde bir fenomen olabilirsiniz.

Sosyal medya uygulaması insanlara cazip kılan şeyse kullanıcıların fotoğrafları üzerinde birçok filtre çeşidiyle çok pratik bir şekilde profesyonel görünüm elde etmesidir. Çok basit ve sıradan fotoğrafları bile uygulanan birkaç filtreyle göz alıcı haline getirebilirsiniz. Hızla büyüyen İnstagram ailesinin yanına sıra hızlı bir şekilde takipçi kazan instagram hileleri de rağbet görmektedir. İnstagram takipçisi satın alarak fenomen olmayı hedefleyen insanlar birçok siteden yardım alarak isteklerini gerçekleştirebilirler. Takipçi kazanmak için birçok yöntem bulunmakla birlikte ne başarılı sonuçlar sitelerden ücret karşılığı satın alınan takipçilerdir. Takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız 2 farklı şekilde bunu gerçekleştirebilirisiniz. Ücretsiz bir şekilde bunu yapmak istiyorsanız öncelikle açık bir profile sahip olmanız gerekiyor. Açık bir profil sahibi İnstagram da fenomen olan sayfaları ve kişileri takip ederek geri dönüşler elde edebilirler. Güzel ve göz alıcı filtreler kullanarak düzenlediğiniz fotoğraflarınız beğeni sayılarınıza oranla keşfet e düşerek takipçi sayınızda ve beğeni sayılarınızda artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Fotoğraflarınızın açıklama kısımlarında kullanacağınız hashtaglerde takipçi sayınızı arttırmakta size yardımcı olacaktır. Takipçi kazan instagram yöntemlerinde tavsiyemiz Farklı temalı fotoğraflar yerine kendi profiliniz de alakalı fotoğraflar paylaşarak, günlük ya da düzenli bir şekilde paylaşım yapmanızda size yardımcı olur. Fotoğraflarınızda etkileyici filtreler kullanarak diğer sosyal medyalarla da fotoğraflarınızı destekleyerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

2017-11-06 17:35:50

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Twitter Takipçi Artırma

Twitter Takipçi Artırma

Twitter uygulaması dünya genelinde kullanılan oldukça popüler bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde gündem ya da herhangi bir konu hakkında ki düşüncelerinizi 140 karakter sınırı ile anlatabilirsiniz.

instagram takipçi ücretsiz

instagram takipçi ücretsiz

Dünyaca ünlü olan ve milyarlara ulaşan kullanıcısı ile artık bir bağımlılık haline gelen popüler sosyal medya ağım instagramın en büyük sorunları arasında takipçi sayısı bulunmaktadır.

instagram Takipçi Hilesi 2018

instagram Takipçi Hilesi 2018

instagram Takipçi Hilesi 2018 2010 yılında açılan instagram bilindiği üzere ücretsiz olarak hizmet veren sosyal medya uygulamalarından birisidir. Genelde ücretsiz olarak fotoğraf paylaşımı,